Kurumsal

Hidrolik delici makina, komple tabanca ve tabanca yedek parça üreticisi olan Delta Rock, 15 den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmak adına dünya çapında bilinen kargo şirketleriyle DHL Express, TNT ve DHL Global ile çalışmaktadır.

Ürünlerimizi İnceleyin İletişim Bilgilerimiz

5

CNC Tezgahı

10+

Mühendis

10K+

Ürün testi

EN İYİ KALİTE

EN İYİ FİYAT

Madencilik

Madencilik sektörüne 20 yılı aşkın süredir hizmet eden Delta Rock Company, ortaklarının sayısını arttırmayı ve bu alanda dünyaca tanınan bir lider olmayı amaçlamaktadır.

Ekipmanlar

Delta Rock Company her zaman en kaliteli araç ve ekipmanları kullanarak üretimde mükemmeliyeti amaçlamaktadır.

.
.
.
.

Hizmetler

Kaya delici ekipmanların yedek parçalarının satışa sunulması ve satış sonrası destek ile Delta Rock Company her zaman müşterilerinin hizmetindedir.

ÜRÜNLER

4000 den fazla ürün portföyü ile birlikte her geçen gün kapasitesini artıran şirketimiz, yenilenen sektöre ayak uydurmayı amaçlar

İzlemek İçin Tıklayın

Video sunumu
EN BÜYÜK AVANTAJIMIZ

Kaliteli Hizmet ve Deneyimli Kadromuz

21. yüzyılın küresel ekonomik konjonktürünü kaliteli hizmet ve yedek parça endüstrisinde ve uluslararası standartlarda temsil edilen sondaj makinelerinin yarattığı sinerjiyi dikkate alan Delta Rock Şirketi, dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Dahası, dinamik ve deneyimli kadromuzla Delta Rock, müşterilerimize düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Bu süreçte, Delta Rock 10.000'den fazla ürün imal etmiş ve her geçen gün ürünlerini  yenilemektedir.

VİZYONUMUZ

Üretimde düşük maliyet ve yüksek kalite vizyonumuz sayesinde dünya pazarının rekabet koşullarını belirliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet anlayışı, küresel rekabet dünyasında şirketimizi bir adım daha ileriye taşıyor. Makine sektöründe üretim yapan bir firma olarak hedefimiz, kalite denince ilk akla gelen isim olmak.

MİSYONUMUZ

Etkin teknik bilgimiz ve deneyimli kadromuz sayesinde, 20 yılı aşkın süredir müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Üretim sürecinde kullandığımız yüksek teknolojik makineler ve ekipmanlar, müşterilerimize sunduğumuz kaliteye katkı sağlıyor. Satış esnasında sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet anlayışı, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her aşamada yer alıyor.

HİZMETLERİMİZ

Delta Rock, madencilik alanında, özellikle hidrolik matkaplar ve tabancalar, ve yedek parçalar sağlayan 20 yılı aşkın deneyime sahip lider bir şirkettir.

Gelişmelerden
Haberdar ol